Hakkımızda

Biz Kimiz?

Neuron Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hakkında

Neuron psikolojik danışmanlık merkezi bireysel, yetişkin, çocuk, genç, aile ve çift danışmanlığı, öğrenci koçluğu, yüz yüze ve online danışmanlık hizmeti veren bir kurum olarak açılmıştır. Neuron psikolojik danışmanlık merkezi alanında Psikoloji Lisans ve Klinik Psikoloji Yüksek Lisans mezuniyetlerine sahip olup hizmet verdiği alanda kendini geliştiren bir kurum olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Neuron psikoloji olarak hedefimiz danışanlarımıza kendi yollarında ilerlerken onlara o yol boyunca eşlik edip yardımcı olabilmektir. Yapılan seanslarda etik çerçevesi üzerinden ilerleyerek danışanların gizliliği konusunda en büyük desteği sağlamaktayız.

Danışanlarla görüşmeler ışığında psikiyatrik tanı koyma, ilaç ile ya da medikal olarak müdahaleler yapılmamaktadır. İlerleyen görüşmeler sürecinde terapistin gerekli görmesi halinde alanında uzman bir psikiyatri hekimine yönlendirilmesi sağlanmaktadır.

Psikoloji Lisans Mezuniyeti

Danışmanlık merkezi alanında

Klinik Psikoloji Yüksek Lisans

Danışmanlık merkezi alanında

Güvenilir Uzmanlar

Danışan gizliliği

Donanımlı Uzmanlar

Bilgi ve deneyim

Evlilik aile ve çift danışmanlığı
Danışmanlık Hizmetlerimiz

Hangi Alanlarda Çalışıyoruz?

Yapılan seanslarda etik çerçevesi üzerinden ilerleyerek danışanların gizliliği konusunda en büyük desteği sağlamaktayız.